Loading...

Estetyczne detale, czyli ślubna biżuteria

Panna młoda musi wyglądać w tym szczególnym dniu olśniewająco – to sprawa oczywista. Decydujący wpływ ma na to suknia ślubna, którą jeszcze się zajmiemy.

Bardzo istotne są również szczegóły, które razem z suknią składają się na wyjątkową kreację. Jaką biżuterię wykorzystać, aby efekt był optymalny? Doskonale wyglądają białe lub kremowe kolczyki, najlepiej wykonane z masy perłowej.

Mogą być nieco bardziej masywne, choć nie jest to warunek. Generalnie biżuteria z pereł lub masy perłopodobnej jest świetnym motywem ślubno-weselnym i genialnie podkreśla wygląd zarówno panny młodej, jak i sukni ślubnej, w której występuje.

www.atelierpapillon.pl

Na tym jednak nie koniec propozycji. Doskonale sprawdzą się również przezroczyste kamienie – brylanty są oczywiście trudno osiągalne ze względów finansowych, ale kryształy Svarowskiego lub cyrkonie też potrafią zrobić wrażenie.

Atrakcyjny naszyjnik, do tego kolczyki i mamy pannę młodą oświetloną weselnym blaskiem. Obecnie można bez problemu wypożyczyć piękną biżuterię wyłącznie na dzień ślubu – nie trzeba jej koniecznie kupować.

rolety szczecin https://www.amica.pl/produkty/plyty/gazowe