Loading...

Klasyczny salon

Salon jest miejscem, w którym wypoczywamy po całym dniu pracy. Jego wystrój powinien zatem sprzyjać wypoczynkowi. Styl klasyczny idealnie nadaje się do tego, by poczuć spokój i zrelaksować się w otoczeniu pięknych przedmiotów. W salonie urządzonym w klasycznym stylu najlepiej sprawdzą się naturalne materiały i surowce. Istotna jest także jakość, dlatego starajmy się wybierać najlepsze gatunki drewna, kamienia czy skóry. Meble do salonu powinny mieć prostą formę, a zarazem eleganckie wzornictwo. Można poeksperymentować z różnymi rodzajami mebli.

Ważne jest jednak, żeby cała aranżacja salonu była spójna. W typowo klasycznych salonach znajdziemy meble dębowe. Trzeba jednak pamiętać, że tego rodzaju meble są dość masywne, dlatego nie nadają się do małych mieszkań. Klasyczny styl jest bardzo elegancki. Z tego powodu na podłodze w naszym salonie mogą znaleźć się perskie dywany. Jaki elementy dekoracyjne możemy zastosować marmur. Ozdobą naszego salonu z pewnością będą gustowne i stylowe obrazy.

http://www.ziemovit.pl/produkty/nawozy-granulowane/nawoz-granulowany-do-trawnikow-z-mchem https://dekorstal.eu/product-category/akcesoria-do-balustrad/rozety-akcesoria-do-balustrad/rozety-mosiezne/