Loading...

Przegląd sukien ślubnych

To jak panna młoda będzie wyglądać przed ołtarzem jest szalenie ważne. Na jej strój składa się kilka elementów, z których jeden jest absolutnie najważniejszy. Suknia ślubna to klucz do estetycznego sukcesu i jej właściwe dobranie jest niemałym wyzwaniem. Zazwyczaj trwa to dłuższy czas – konieczne są liczne wizyty w salonach z sukniami, przymiarki, czasami również poprawki krawieckie. Selekcja najpiękniejszego ślubnego stroju jest tym trudniejsza, że projektanci oferują bardzo wiele wzorów.

Także kolorystyka nie sprowadza się jedynie do symbolicznej bieli. Mamy też suknie kremowe (czy jak kto woli – écru), ze złoceniami czy srebrzeniami. Bez względu na detale zawsze jest to wyjątkowo efektowny ubiór. Jego uzupełnieniem w przypadku ceremonii kościelnych jest oczywiście welon zakładany pannie młodej na głowę, z reguły z opadającą na plecy białą woalką. W tradycji chrześcijańskiej biały welon jest symbolem niewinności i przejścia z tego stanu do stanu małżeńskiego.

Niegdyś był zarezerwowany wyłącznie dla dziewic, ale obecnie przyjęło się, iż „przysługuje” wszystkim kobietom wychodzącym za mąż po raz pierwszy.

https://deskaprojekt.pl/ www.primacharter-va.pl