Loading...

Ślub – wybór miesiąca ceremonii

Kiedy oświadczyny zostają przyjęte nadchodzi moment na podjęcie decyzji o wyznaczeniu daty ślubu. Jest to bardzo ważny moment. Data będzie miała wpływ na klimat ślubu. To od niej uzależnieni zostaną goście, którzy będą musieli prawdopodobnie wziąć wolne w pracy. Jak wybrać najlepszą?
Kiedy weźmiesz ślub?

Prawda jest taka, że wybór odpowiedniego na ślub miesiąca, tygodnia, dnia i godziny zależy od kilku czynników. Przede wszystkim od preferencji i możliwości organizacyjnych. Ustal na początku, czy chcesz by ceremonia odbyła się latem, wiosną, jesienią czy zimą. Ten warunek będzie określał w jakim miejscu zostanie zorganizowana, bowiem pozwoli Tobie na poszukanie kościoła lub sali, a także ustalenie w Urzędzie Stanu Cywilnego konkretnego dnia. Śluby zawierane w cieplejszym sezonie maja swój urok zarówno jak te zawierane w okresie chłodniejszym. Przyjrzyjmy się wadom i zaletom każdego z tych rozwiązań. Ceremonie zaślubin planowane na okres wiosenny i letni znacznie łatwiej jest zorganizować na świeżym powietrzy niż te zimowe i jesienne. Głównie ze względu na warunki atmosferyczne.

psycholog zielona góra

Poza tym w wiosennych oraz letnich miesiącach ludzie mają większą skłonność do urlopów i łatwiej jest im przybyć na wesele. Niskie temperatury nie sprzyjają cienkim materiałom ubiorów, a w szczególności modnym, tiulowym i koronkowym sukienkom. Zwolenniczki mroźnej scenerii są zmuszone zaopatrzyć siebie i przyszłego małżonka w ciepłe ubranie wierzchnie np. futerko. Goście również muszą przybyć w grubszych płaszczach i kurtkach. Jednakże zimą dodatkową atrakcją i ozdobą jest śnieg. Wyjątkowy nastrój zapewnią sanie wiozące gości i młoda parę na sale weselna lub pod urząd czy kościół. Nie sposób ich zorganizować latem lub wiosną. Jesienią również można liczyć na aranżacje natury w postaci kolorowych, złotych liści. Każde z rozwiązań będzie miało swoje blaski i cienie. Najważniejsze jest by przypadły one do gustu i możliwości przyszłej panny młodej i pana młodego. Ponieważ bez tego znacznie trudniej jest zorganizować cokolwiek.

umywalki nablatowe stargard www.mindfuljar.pl