Loading...

Zawieszki na wódkę weselną

Przygotowanie do ślubu i wesela to nie tylko zadbanie o odpowiednie ubrania – a więc o suknię ślubną dla panny młodej i garnitur dla pana młodego – ale również wiele innych elementów, o które trzeba zadbać. Wśród nich nie może zabraknąć także alkoholu, a więc przede wszystkim wódki. Jednak sam zakup tego trunku to nie wszystko, gdyż możemy zdecydować się również na zawieszki na wódkę weselną – tego typu dekoracje z pewnością można w ciekawy sposób wykorzystać, dzięki czemu nasza sala weselna z pewnością będzie miała jeszcze bardziej wyjątkowy charakter.

Jak się bowiem okazuje, tego typu zawieszki na wódkę weselną to prawdziwy hit i dziś możemy je spotkać w zasadzie na większości imprez weselnych. Powód jest prosty: to bardzo łatwy sposób, by przyozdobić także podawany na weselu alkohol. Ważne jest jednak to, aby dobrać odpowiednie zawieszki, gdyż muszą one dobrze współgrać także z innymi elementami dekoracyjnymi, w tym przede wszystkim z różnego rodzaju dekoracjami znajdującymi się na stole weselnym.

Chodzi więc tutaj na przykład o etykiety weselne, oznakowanie stolików (głównie w przypadku okrągłych stołów) czy różne inne dekoracje znajdujące się na stołach.

Zawieszki na wódkę weselną – jak wybrać?

Wybór takich dekoracji jest naprawdę duży, choć możemy zdecydować się również na własnoręcznie wykonanie takich zawieszek – wymaga to oczywiście nieco więcej pracy, lecz z pewnością uda nam się stworzyć ciekawe i oryginalne zawieszki na wódkę weselną, które zachwycą gości. Przy tym wszystkim warto pamiętać o tym, aby były one powiązane z głównym motywem naszego wesela, czy to pod względem kolorystyki, czy też stylu.

Wtedy na pewno będą stanowić kolejny trafiony element naszych dekoracji weselnych. Ważne jest jednak nie tylko to, jak wyglądają zawieszki na wódkę weselną, ale również to, co jest na nich napisane. Może być to po prostu coś na wzór etykiety danego alkoholu, albo etykieta z zabawnym tekstem, anegdotą czy jakimś popularnym powiedzonkiem.

Treść takiej zawieszki może także nawiązywać do samego wesela lub też na przykład do zainteresowań czy hobby pary młodej. Wybór zależy tylko i wyłącznie do nich, dlatego też para młoda nie jest tutaj w zasadzie niczym ograniczona. Nie zmienia to jednak faktu, że warto wykorzystać tego typu zawieszki także na swoim weselu.

łóżka z pojemnikiem www.deronchi.com